DESIGN BY IPEK ERASLAN, özel kalıp, tasarım ve kumaşlarımızla ürettiğimiz bedenleri standart olan sizleri rakamlara sıkıştırmadığımız bir politikası olan 2019 yılında kurulmuş bir şirkettir.Umarız tasarımlarımızı severek giyersiniz.

BİLGİ!

1000 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.Ön siparişler 4-5 iş günü sonra kargolanır.Özel üretim siparişlerde (boy, beden vs.. )değişim/iade mevcut değildir.Kargo ücretleri alıcıya ait olması şartıyla ancak tadilat yapılabilir.

Üretim tesisimiz İstanbul’da yer almaktadır.Tüm ürünlerimiz siparişiniz oluşturulduktan 1-2 iş günü içinde (kumaş,aksesuar vs..) tedariği ve üretimi yapılır.

DEĞİŞİM BİLGİLENDİRME!

Değişim olarak gönderilen ürünlerde kargo ücreti tarafınıza aittir ve 80TL‘dir.Değişim için geri gönderim süresi 15 gündür.Değişim için instagram adresimizden (@designbyipekeraslan) bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size bir kargo kodu oluşturulacak o kodla ürünü kargo şubesine teslim etmeniz rica edilecektir.Değişim olarak gönderdiğiniz ürünler elimize ulaştığında tarafınızla (instagram dm üzerinden) iletişime geçilir ve bakiyeniz -80TL şeklinde indirim (değişim) kuponu oluşturulur.Kupon kodunuzu bölerek kullanmak isterseniz, her kupon kodu başına 80 TL kargo ücreti kesilmektedir.Ürünler açtığımız haftalık stoklara göre, sipariş verdiğinizde oluşturduğunuz talep doğrultusunda 1-2 iş günü içinde üretilerek gönderilmektedir.

İndirimli ürünlerde değişim/iade mevcut değildir.

Biz Kimiz?

Kurucumuz İpek Eraslan 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra idealleri yolunda İstanbul Moda Akademisinde stil danışmanlığı eğitimini tamamlayıp stil danışmanı olarak hala bu mesleği devam ettirmektedir.2018 Eylül ayında hem kendisi hem danışanları hem çevresi için eksikliği fark ettiği etek markası olarak başlayan DESIGN BY IPEK ERASLAN’ı kurmuştur.Etek tasarımları üzerine kurduğu marka zaman ilerledikçe kapsül parçalar ve tabi ki işi dolayısıyla trendleri de takip eden koleksiyonlar ürettiği,özel kalıplar ve kumaşlardan oluşan her türlü giyim unsurunun bulunduğu bir koleksiyona dönüştü.Hem farklı danışan vücutları giydirme deneyimleri hem danışmanlık bilgisi sayesinde sevilen kalıplarda İstanbul’da kendi atölyesinde model makinacımız ile birlikte üretime devam etmektedir.Yer yer profesyonel dış atölyelere üretim yaptırarak da sizlerle tüm tasarımlarımızı paylaşmaya devam etmekteyiz.Umarız hep gardroplarınızda tasarımlarımıza yer açmak istersiniz.

DESIGN BY IPEK ERASLAN